Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Mojmír Paulička"]Ahojte :) No to cumim ze jsem tu tak popularni -)) s temi mojimi odstavci -)) a koukam ze uz mi funguje odpovedet s citaci , ovsen jsem na tripu v CR -)) mozna z Irska bude zase po ptakach -)

Po dlhej dobe som sem zavítal, ale úprimne neviem povedať, že nakoľko je to novým dizajnom, a nakoľko tým, že mám menej času (a priveľa naplánovaných ciest :D ).

Nemám čas prečítať všetko, ale myslím, že tu vyššie už bolo 99% povedané. Z biznis pohľadu je nezmysel robiť veci pre malú skupinu ľudí, ktorí to nakoniec aj tak kúpia cez najlacnejšieho predajciu niekde v Írsku/Taliansku/Špianielsku/Nemecku a nie priamo cez CL.

Prúvodci sú podľa mňa super vec nielen pre začínajúcich cestovateľov, aby človek získal nejaký základný prehľad.

Čo sa fóra týka, páčilo by sa mi kontrastnejšie ohraničenie jednotlivých príspevkov. Meno autora príspevku by bolo lepšie mať pod avatarom ako vedľa neho, a pod menom potom aj základné údaje o autorovi príspevku - podobne ako bolo na starom fóre bydlisko + počet postov na fóre - tak v novom by sa dali využiť údaje z profilu, napr. počet navštívených krajín (zároveň by som nechal aj celkový počet príspevkov, nech sú identifikovateľní spammeri a 1st-time-posteri). //Teraz vidím, že sa to zobrazí po mousover-i na avatara - to je zbytočné a neintuitívne podľa mňa//.

tiež mi trochu chýbajú phpBB kódy (neviem či fungujú, tipujem že nie - typu [url="http://www.cestujlevne.com napsal(a):

CL[/url] ), takto je pri scrollovaní obsiahlejšej témy text jednotvárny a vyzerá neštrukturovaný (ako mikir-ove staré príspevky :D :D ).

Nakoniec pár drobností z profilu - nedá sa vybrať viac krajín v ktorých žijem, a ani napísať textový reťazec (po ktorom mi to vybralo jednoducho prvú krajinu - tuším Antigua - a už to nejde odobrať úplne - musím proste vybrať nejakú krajinu). Ďalšia nepodstatná drobnosť - pri nahrávaní fotografie by bolo fajn vidieť pred nahraním, že ako ju to oreže a prípadne mať možnosť to posunúť či zväčšiť/zmenšiť ten výrez. Inak mi okrúhla profilovka nevadí.

A tak .. už som aj tak napísal viac ako som chcel.

Úprimne ma potešilo v tejto téme a na tejto stránke vidieť všetky známe tváre a to nielen Dave-a. Normálna nostalgia :) Takže krásny deň Proky, eremi, mikir, mirjur, tonic, Bear, Cali, kopecky, s0ny, inutihar.. Ale aj Padrino a tí ostatní, ktorých tu na prvý pohľad nevidím :D Vaše príspevky vo fóre (nj, starom :P ) ma mnohému naučili, vďaka.

No a teraz hor sa na čelo tabuľky navštívených zemí :D Zatiaľ 53, ale tento rok vyzerá bohatý, tak 70 by mohla padnúť :D

Fakt sorry za hrozne dlhý príspevok, proste som tu nebol dlho, tak som sa rozcítil a rozpísal.

0 Citovat

Proč kopíruješ celý příspěvek někoho jiného???

0 Citovat

A ty ztracene prispevky?

Viz treba tady - https://www.cestujlevne.com/disk...a/strana-2

Napsal jsem relativne dlouhy report a neni tam.

0 Citovat

No vcera jsem psal z vlaku a myslel jsem ze uz jde odpovedet s citaci a vidim ze nejde okopirovalo se to cele a jeste nejak divne s Irska mi to nejde vubec ted jsem na tripu v CR a asi to moc nefunguje

0 Citovat

Mne to skor pride ze mikir dal odpoved s citaciou ale zacal pisat do tej samotnej citacie nie pod nu. Takze ten jeho text vyzera ako citacia, vid prvy odstavec.

0 Citovat

L_K: chyba odhalena, doplnil jsem ti původní obsah – https://www.cestujlevne.com/disk...evek-35575

0 Citovat

Ahoj, díky moc všem za zpětnou vazbu nejen k fóru. Zatímco kluci pracují na věcech jako osobní zprávy a odstranění větších či menších bugů, připravujeme aktualizaci podoby fóra a dalších stránek. Budu moc rád, když mrknete na prototyp a dáte nám vědět, jestli je to podle vás posun správným směrem.

Na prototyp můžete kouknout zde:

Fórum - http://bit.ly/2skHbuM

Detail tématu - http://bit.ly/2rwOmlw

Další stránky (můžete si proklikat) - http://bit.ly/2qHL3ZM

Snažíme se hlavně odstranit potřebu scrollovat, ale také sjednotit některé styly, které se za tu dobu rozutekly různými směry. V prototypu budou postupně přibývat i další stránky a řešíme zároveň i zobrazení na mobilech a dalších rozlišeních. Vydržte s námi, máme touhu web pořád posouvat. Jen to není na chvíli :)

0 Citovat

Ahoj, grafika/design ve fóru prima, líbí se mi to. Nic jiného se zatím hodnotit nedá, že? Zmenšení obrázků u akcí na Home Page je taky fajn, ještě tam ale pořád straší ten titulní horní pruh přes půl obrazovky... fakt to nejde nějak zúžit? Třeba o polovinu...? No tak tam nebude chlapík na skále, no... :-)

0 Citovat

Za mě je to posun správným směrem. Fórum vypadá přehledněji. Ostatní tolik neřeším.

0 Citovat

bude RSS na forum, za mna super, alebo to bude len na konkretne temy?

0 Citovat

misog napsal(a):

bude RSS na forum, za mna super, alebo to bude len na konkretne temy?

Na fóra je také v plánu :)

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Ahoj, grafika/design ve fóru prima, líbí se mi to. Nic jiného se zatím hodnotit nedá, že? Zmenšení obrázků u akcí na Home Page je taky fajn, ještě tam ale pořád straší ten titulní horní pruh přes půl obrazovky... fakt to nejde nějak zúžit? Třeba o polovinu...? No tak tam nebude chlapík na skále, no... :-)

Tohle je zrovna screen pro větší monitor. Na užších hlavičku zkrátíme. Díky za feedback!

0 Citovat

U popisu letiště se hodí proklik na popis země. Teď jsem se díval na popis letiště v Belize a zajímala mě i země, ale odkaz na zemi jsem nenašel. Díky

1 Citovat

Vyhladavac leteniek pri zadani HND hlada aj HND aj NRT.


hndnrt.png

0 Citovat

no to robi asi pri vsetkych mestach kde je viac letisk, takisto aj Londyn. Predpokladam, ze defaultne nastavenie je napr. London - All airports pre akekolvek z londynskych letisk (LHR, LGW, SEN...)

0 Citovat

Zajímalo by mě, jestli je někde viditelná detailnější statistika přispěvatels na forum (jako tomu bylo kdysi) a ne jen, že zatím přispěl do diskuze třeba dvakrát. Tedy-k jakým tématům, kdy a kolik příspěvků. Díky.

0 Citovat

Nebude problém doplnit, otázkou je proč? :) Ostatně profil je prozatím chudý, takže nějaká obecná statistika by místo dokázala zabrat.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Nebude problém doplnit, otázkou je proč? :) Ostatně profil je prozatím chudý, takže nějaká obecná statistika by místo dokázala zabrat.

No mna by to tiez zaujimalo. Minule som tu napr. videla niekoho, kto mi pripadal, ze len robi reklamu, registrovany bol davno, ale prispel niekde len 2krat. A v momentalnej verzii sa neda na to kliknut aby som tie 2 prispevky videla (je mozne ze to bol ten isty reklamny prispevok len v inom vlakne, ale tiez tomu cloveku mozno krivdim).

0 Citovat

Přesně kvůli tomu, co říká Andrea a taky se dalo jednoduše zjistit,kdo je třeba expert na určitou oblast,problematiku atp.

0 Citovat

U příspěvku nahrané přílohy nejde jednotlivě smazat. Jdou smazat jen s příspěvkem samotným.

0 Citovat

Mandarinka napsal(a):

Přesně kvůli tomu, co říká Andrea a taky se dalo jednoduše zjistit,kdo je třeba expert na určitou oblast,problematiku atp.

U několika lidí to vím i bez toho... :-)

0 Citovat

Dívám se, že s novým fórem také zmizel můj cestopis https://www.cestujlevne.com/disk...evek-37296

Bylo by možné jej opravit a doplnit původní obsah? Díky :)

0 Citovat

Myslim, ze mi taky sem tam nejaky prispevek zmizi ,,naposledy jsem se vyjadroval k tomu Karibiku reagoval jsem tam k poznamce o Arube a prispevek tam neni

0 Citovat

Chybka, prohlizec Chrome, Verze 49.0.2623.112

Kdyz se odhlasim ze sveho uctu, tak predokladam, ze to stale cachuje a vidim u svych prispevku - i kdyz jsem odhlaseny - linky na smazani ci upravu, kdyz kliknu, tak to vyhodi chybu.

0 Citovat

Detailní statistiky jsou ok, vyřešíme doplníme.

Chybějící obsah projdeme, pokusíme se doplnit vše, nebo přinejhorším ručně když se někdo ozve (phpBB...)

0